Fundacje pomagające psom rasy yorkshire terrier?

Fundacje pomagające psom rasy yorkshire terrier?

Jakie są niektóre z fundacji pomagających Yorkshire Terrierom? Te grupy non-profit pracują, aby ratować życie tych małych psów. Możesz przekazać im darowiznę przez Internet, ale powinieneś także upewnić się, że masz historię regularnych wizyt u weterynarza. W ten sposób będziesz dokładnie wiedział, przez co przechodzą psy, zanim je adoptujesz. Możesz także znaleźć Fundacje na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o ich pracy.
Niewydolność serca jest jedną z głównych przyczyn śmierci Yorkshire Terrierów w ich złotym wieku. Zastawki serca mogą stać się słabe, co powoduje cofanie się krwi wokół serca, obciążając je. Twoje zwierzę może rozpoznać, że cierpi na tę chorobę, gdy usłyszy szmery w sercu. Możesz zabrać je do lekarza weterynarii w celu wykonania badań, które mogą być powtarzane co roku. A jeśli nie zauważysz żadnych zmian, możesz sam podjąć odpowiednie działania.
Inną wspaniałą cechą Yorkshire terrierów są ich urocze, zadziorne osobowości. Choć są niewielkiego wzrostu, w głębi serca są prawdziwymi terierami, co oznacza, że potrzebują dużo ruchu. Będą za Tobą chodzić i będą miały mnóstwo ruchu, po prostu podążając za Tobą. Pamiętaj jednak, że muszą być codziennie wyprowadzane na spacer, aby się nie nudziły. Im więcej ruchu możesz im zapewnić, tym bardziej będą szczęśliwe.
Grupy ratownicze mogą pomóc Ci w znalezieniu psa Yorkshire Terrier poprzez adopcję. Wiele organizacji ratowniczych specjalizuje się w ratowaniu psów YORKIES ze schronisk i hodowli. Grupy ratownicze Yorkshire Terrier to idealny sposób na znalezienie uroczego, dobrze wyszkolonego psa. Grupy ratownicze składają się z właścicieli Yorków, hodowców i innych ludzi, którzy kochają tę rasę. Dla niektórych z tych psów organizacje ratownicze są często ostatnią nadzieją.
Organizacja charytatywna Auggie Rescue Foundation została nazwana na cześć pełnowymiarowego Yorkshire Terriera urodzonego 6/14/04. Był radosnym psem, który sprawiał, że wszyscy się uśmiechali. Jego wielkie serce sprawiało, że ludzie uśmiechali się, gdziekolwiek się pojawił. Auggie był bardzo inteligentny, aktywny i żądny przygód. Jego życie było pełne szczęścia, dzięki jego kochającym rodzicom. Poza tym był dobrym psem, który miał dobry dom. Niewielkie badania nad zdrowiem rasy mogą odmienić los wielu z tych zwierząt.
W XIX wieku Yorki zostały wyhodowane jako wytrzymałe szczurołapy. Rasa ta była wystarczająco mała, aby łapać szkodniki i polować na nie. Rasa ta została spopularyzowana jako pies pracujący w zakładach włókienniczych i kopalniach węgla. Amerykański Kennel Club uznał Yorkshire Terriera za rasę w 1885 roku. W końcu wiktoriańskie kobiety adoptowały te psy jako zwierzęta domowe, a Yorkshire Terrier stał się modnym futrzanym dzieckiem.
Współczesny Yorkshire Terrier zawdzięcza swój rodowód ojcu założycielowi rasy, Huddersfeldowi Benowi. Urodził się on w 1865 roku w regionie Yorkshire w północnej Anglii. W tamtych czasach ta część świata słynęła z ciężko pracujących robotników młynów i górników, którzy potrzebowali twardego, wytrzymałego psa do ochrony przed szkodnikami. Dziś popularność Yorkshire Terriera znacznie wzrosła.

Czytaj...  Czy pies rasy english toy terrier lubi się bawić?

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Czy pies rasy yorkshire terrier wyczuwa ładunki wybuchowe?

Czy pies rasy yorkshire terrier wyczuwa ładunki wybuchowe?

Next Post
Jak pracuja psy rasy yorkshire terrier?

Jak pracuja psy rasy yorkshire terrier?

Related Posts