Krzyżówka maltanczyka i asutralian silky terriera

Krzyżówka maltanczyka i asutralian silky terriera

Australian Silky Terrier jest małym psem o jedwabistej, prostej sierści. Rośnie w częściach od głowy do ogona. Ogon jest krótszy niż reszta ciała i nie ma pióropusza. Kolor sierści tego psa jest mieszanką niebieskiego i brązowego. Kolor sierści Blue Silky Terriera waha się od srebrzystego błękitu do głębokiego, łupkowego błękitu.
Terier jedwabisty jest małym, designerskim psem. Ich czaszki są zaokrąglone, z krótkimi czołami i jasnymi oczami. Czarny nos jest średniej wielkości i zaokrąglony. Uszy mogą być spiczaste lub opadające. Długie, proste futro zakrywa uszy. Są prostokątne i ważą do 14 funtów. Doskonale sprawdzają się jako psy rodzinne. Nie wymagają dużo ruchu, ale codzienna zabawa zapewni im radość.
Krzyżówka maltańczyka i asutralian silky terriera ma wiele pożądanych cech. Psy te są doskonałymi stróżami i doskonale sprawdzają się na torach agility. Są to psy o niskim poziomie linienia, długowieczne i łatwe w szkoleniu. Chociaż psy tej rasy mogą być czasami uparte, dobrze reagują na szkolenie oparte na nagrodach. Psy te doskonale nadają się dla rodzin z małymi dziećmi.
Maltańczyk i mieszaniec Asutralian Silky Terrier są żywiołowe i ciekawskie. Oba potrzebują uwagi i interakcji, więc regularne ćwiczenia będą dla nich korzystne. Maltańczyk powinien być nadzorowany w pobliżu dzieci i innych zwierząt domowych. Są lojalne i będą strzec członków swojej rodziny. Maltańczyk będzie najlepszym zwierzęciem domowym dla Twojej rodziny. Jeśli chcesz mieć maltańczyka w swoim życiu, rozważ jego adopcję już dziś.
Krzyżówka maltańczyka i asutralijskiego teriera jedwabistego to uroczy, radosny piesek do kolan. Psy te są w części terierami, a w części maltańczykami. Pomimo swojego uroczego wyglądu mają żywy temperament i czasami bywają zadziorne. Mogą być wspaniałymi zwierzętami domowymi dla rodzin ze starszymi dziećmi, singli i seniorów.
Krzyżówka maltańczyka i asutralijskiego teriera jedwabistego to doskonały wybór dla osób, które chcą dodać do swojego domu designerskiego psa. Jedwabniki są zazwyczaj małe i zdrowe, mogą żyć od 13 do 16 lat. Ich rodzice mogą powiedzieć więcej na temat długowieczności swoich szczeniąt na podstawie wieku każdego z rodziców. Typowy pies jedwabisty powinien żyć co najmniej sześć lat, ale może się to różnić w zależności od rasy.
American Staffordshire Terrier jest niewielki, ma średniej wielkości głowę i duże, ciemne oczy. W wieku dojrzałym waży mniej niż 7 funtów, a samice są nieco mniejsze. Są łatwe w szkoleniu i dobrze radzą sobie z dziećmi, dorosłymi i innymi zwierzętami domowymi. Ciekawość jedwabnika jest widoczna w jego szczekaniu, ale jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek stał się niebezpiecznym drapieżnikiem.
Krzyżówka maltańczyka i asutralian silky terriera jest idealnym psem do kolan. Są aktywne i skore do zabawy, mogą być agresywne w stosunku do nieznanych zwierząt, ale jeśli poświęca się im dużo uwagi, zazwyczaj dobrze dogadują się z innymi zwierzętami. Są kochającymi, lojalnymi i oddanymi członkami rodziny. Mogą być doskonałymi stróżami i świetnie dogadują się z dziećmi.
Silky terrier to mała rasa, jest nieco dłuższy niż wysoki. Stoi na wysokości około 23 cm i waży cztery kilogramy. Ma zwartą, atletyczną budowę ciała o doskonałej strukturze kości. Mają czujną, migdałowatą twarz i małe uszy w kształcie litery V. Mimo że są małe, mają dobry instynkt stróżowania. Silky terrier ma silny popęd do zdobywania. Będzie szczekał na obcych, aby ostrzec Cię przed intruzami. Są to bardzo odważne psy i mogą być niebezpieczne dla kotów i innych zwierząt domowych. Szkolenie w zakresie posłuszeństwa powinno być przyjemnym doświadczeniem.

Czytaj...  Jakie są rodzaje psów rasy terrier?

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Fryzury dla psa rasy australian silky terrier

Fryzury dla psa rasy australian silky terrier

Next Post
Jaki tryb życia ma pies rasy australian silky terrier?

Jaki tryb życia ma pies rasy australian silky terrier?

Related Posts